Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Manuál: JAK SE CHOVAT V POSTELI

28. 07. 2015 20:00:00
POZOR! Dnes se opět bavíme bez cenzury. Opouštíme babiččino klišé o dobrém jídle a zamýšlíme se, co intimně ovlivňuje zážeh lásky, ze které (někdy) vzniká vztah!

Každá mladá slečna cítí, že hodné holky se nedostanou nikam. Pány praxe rychle vyučí, že krása po jejich boku nebude levná. Obě pohlaví jsou motivována k totálnímu nasazení svých zbraní. Světem hýbe sex a prachy. Takže si to nezkazme přílišnou cudností a lakotou. Co mají dělat muži, aby uspěli v dobytí dívčího srdce, nechť praví žena. Já promlouvám k dámám za pány, kteří se nestydí za svůj názor.

Na večerní schůzku ať romantickou či účelovou (nebýt již single) se pečlivě připravte. Do šminek se vám drát nebudu, ale důležitost garderoby bych zmínil. Nenazouvejte žabky, balerýnky ani modely na klínu či ohyzdné platformy, které jsou pohodlné, nebo je předvádíte ženám. Dle počasí, kondice a odvahy volte kozačky, lodičky nebo vysokánské štekle. I vám imponuje chlap v kvalitní obuvi, a proto neignorujte smyslnost pohodlnou představou, že on je s vámi kvůli jiným kvalitám, než blbé boty, ve kterých si připadáte jako lehká dívka. Ať jste nebo nejste, žádná není laciná, když se producíruje s ním! Buďte sexy a závistivé pohledy ostatních mužů vám zametou cestičku. Neodívejte široké hábity po kotníky, ve kterých působíte jako neforemná krabice. Vhodný oděv je krátká sukně, (navozuje dojem snadné dostupnosti), a přiléhavé tričko. Je léto!!! Není důležité, kolik máte naloženo na hrudi. Velikost prsou přeceňujete stejně jako muži délku penisu. Malé je roztomilé a obrovské překáží.

Přeskočíme společenskou nudu a vcházíme do ložnice. I když jste zdržovaly, jak to jen šlo, bez sexu nevyváznete. Neklesejte na mysli, kámošce si postěžujete zítra. Zatím vše běží jako po másle. Gentleman ustál s kamennou tváří vaše salátové vrtochy s obřími krevetami i výběr drahého vína, vyslechl si stesky zoufalé dívky, jejíž kamarádky jsou obdarovávány briliantovými šperky a zvány na jachty v Costa Rice. Mlít dál nad rozpitou lahví Pálavy by vám šlo, ale čas pokročil. Nechcete přece nápadníka odradit nekonečnou cudností.

Začátek je důležitý. První slova a pohyby rozehrávají skript, na který se nezapomíná. Při vstupu do místnosti, kde „to“ bude a chvilkovém zastavení nad ložem určitě neříkejte: „Tak, jak to chceš, brouku?“ „Máš gumy?“, ale raději si po něžném políbení naznačte, kdo se vysprchuje první. Pokud prohlásíte, že jste se myla doma, máte alergii na vodu nebo se z koupelny vynoříte za tři minuty víceméně suchá, ztrácíte body. Není příjemné líbat upocená záda, neřkuli intimnější části. Sprchování ve dvou se pro nové známosti nehodí. Každý zodpovědný člověk provede hygienu lépe, když není pod kontrolou.

Důkladně se vydrbete, ba co víc, natáhnete v soukromí koupelny lodičky, rajcovní samodržky a luxusní prádlo. Pohled do zamženého zrcadla vás povzbudí. Tohle ho dostane na kolena! Hlavně to neříkejte nahlas a vystupte z koupelny přirozeně, jako když doma nic jiného nenosíte. Pokud na podpatcích stojíte poprvé, i to si nechte pro sebe. Nekruťte zadkem, nechytejte se za prsa a už vůbec nevzdychejte rozkoší při pohledu na jeho mužství. Nechte mu prostor, nechť si vybere, co se mu s vámi chce podnikat. Jinak si bude připadat jako kašpárek, který je ve hře nadbytečný. Mlčte (aspoň chvíli) a dopřejte mu luxus vychutnat si pohled, na který se těšil celý večer. Jestli vás nervozita nutí projevovat aktivitu příkazy: lehni si, klekni si, otoč se, raději si nechte rozevřenou pusu zacpat. Málem bych zapomněl: když jste se na jehlách dohoupala k posteli, vydržte v nich až do konce! Neobutá noha v punčoše nepůsobí sexy, nýbrž dětsky.

Teď přichází hlavní úkol! Obrňte se velkou dávkou trpělivosti a porozumění.

Pro jednoduchost se zaměřme na dva extrémy, mínus a plus. Začnu odspodu. Pánovi nestojí nebo stál a náhle padnul. Něco je od začátku špatně (vůbec nestál) nebo jste to něčím pohnojila (stál/nestojí). Neptejte se, kolik jsi toho vypil, šukáš jinou hezčí ženu, jsem hnusná, malej je ospalej? Myslete si své a neříkejte nic. Pán také taktně mlčí a neprobírá s vámi, že ňadra v podprsence vypadala pevnější, implantát připomíná plastový míč, zadek upnutý v džínách se vůbec netřásl, a tak dále. Prekérní situace vás zaskočila, ale i tak přestaňte trojčit. A hle, brčko se probouzí a funguje! Možná... Když ne, žádná tragédie, jste tu za svým cílem, takže když překousnete osten ješitnosti, že nestavíte všechno šmahem jako auta na červenou, můžete být ráda za ušetřenou energii.

Teď velké plus. Máte v posteli robota, který přiráží jako kůň a točí s vámi do všech úhlů. Musíte to vydržet a neprojevovat odpor ani netrpělivost. I on má nárok na své vyžití. Vybít ze sebe všechen ten verbální odpad, který jste do něho během večera našplíchala s vínem. Napadá vás sice, že jste nádoba na sex, hadrová hračka pro zábavu, ale nesmí z vás sálat touha po co nejkratším sexuálním aktu. Konečně přestal a padnul. Stop! Nemizte úprkem s mumláním do koupelny. To ale neznamená objímání v chladnoucím slizu prodlužovat a rozpatlávat jej po sobě a hlavně ne po něm. Už není jeho a cítí k němu větší odpor než vy. Pro něj představuje nebezpečí potomstva (výdaj), pro vás potenciál zabezpečení (příjem). Je dobře, že jste se světácky nevytasila s análem. Pokud bude zájem, nechte si tento trumf na příště.

Poslední rada: nevolejte, nepište. Bylo-li vše v pořádku, oželí fotbal a bude vás nahánět sám. Zapomněl jsem na něco?

www.marcuswang.cz

Autor: Marcus Wang | úterý 28.7.2015 20:00 | karma článku: 23.48 | přečteno: 9119x

Další články blogera

Marcus Wang

Proč někteří staříci umírají v náručí mladých milenek?

Je lépe prosouložit se životem, nebo v senior home, starobyle v domově důchodců, vzpomínat na pracovní (ne)úspěchy? To je volba každého muže i ženy.

6.2.2017 v 12:00 | Karma článku: 35.74 | Přečteno: 7506 | Diskuse

Marcus Wang

Zrzka přišla na kávu pozdě

Zima zebe, klouby praští. Kdo by si nepřál prohřát kosti v exotické krajině? Jak plánují společný výlet za sluncem zralí muži (při síle) a podnikavé mladice jsem zaslechl v Art Café. Reálná situace (!), viz dále...

6.12.2016 v 12:45 | Karma článku: 18.19 | Přečteno: 1355 | Diskuse

Marcus Wang

Je sex pro ženy potěšení? Ano, ze 2%...

Neptal jsem se mužů, zda mají rádi sex. ANO, zahřměla by (velkou většinou) jednoznačná odpověď. Na stejnou otázku se ženy neprojevují hlasitě, ani jednoznačně, spíše rozpačitě. Některé dokonce (!) tvrdí, že se milují rády.

20.9.2016 v 20:00 | Karma článku: 23.83 | Přečteno: 3076 | Diskuse

Marcus Wang

Focení s modelkou (kolik, co, a jak stojí)

Honorář, nebo TFP (Time For Photo)? Kdo komu a za kolik? Modelky se ptají: „Ten honorář je za focení, nebo na hodinu? Kolik upravených fotek dostanu? Prostě „how much“. Tak se mluví před akcí. Realita?

5.9.2016 v 10:15 | Karma článku: 25.45 | Přečteno: 5089 | Diskuse

Další články z rubriky Ona

Alena Damijo

Kniha z blogů – o Anglii hezky česky

Vždycky jsem ráda psala. Nejdřív slohy, pak dopisy, s rozvojem e-doby také e-maily a nakonec blogy tady na idnes.cz. Nejvíc mě psaní chytlo, když jsem přijela sem do Londýna, a začala se e-šířit o tom, jak se tady žije,

26.6.2017 v 13:00 | Karma článku: 7.25 | Přečteno: 189 | Diskuse

Kateřina Lužná

Chovejte se k těhotným hezky, jinak bude zle! Jim.

Krátký monolog volně zpracovaný podle vyprávění mé kolegyně, která v autobuse narazila na obzvláště vypečený exemplář nevychovaného exota. Nepustíš (sednout)? Zaplatíš.

25.6.2017 v 10:17 | Karma článku: 37.46 | Přečteno: 1693 | Diskuse

Barbora Pangrácová

Když Brok a já cvičíme jógu

Příběhy ze života s bláznivým štěnětem Brokem, který nikdy nespí a jeho životním zájmem je udělat co největší lumpárnu. Ty příběhy, které zná asi každý klasický pejskař.

23.6.2017 v 11:36 | Karma článku: 9.16 | Přečteno: 266 | Diskuse

Iva Votočková

Z deníku Bridget Jonesové: Sluníčko svítí, vzduch krásně voní a bagry štěbetají

Objevil se u nás nový živočišný druh. Je větší než slon a štěbetá jako hejno ptáků. Obývá vyschlé rybníky a s největší pravděpodobností se živí romantickými dušemi. Tedy tu moji málem sežral. ;-)

23.6.2017 v 10:57 | Karma článku: 10.18 | Přečteno: 268 | Diskuse

Alice Kopřivová

Je stále děsný horko.....

a moje mamka je chalupě sama, telefon už má tři dny nedostupný. Je jí přes sedmdesát. Ne, nemám o ni strach. Při její vitalitě? Jenže co kdyby...

22.6.2017 v 19:01 | Karma článku: 20.01 | Přečteno: 766 | Diskuse
Počet článků 13 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 5150

Původem jsem vědec exaktní, pracuji v mezinárodním obchodě, ... a nyní též "spisovatel". Žiju v Praze a Hongkongu. Píšu o vztazích z pohledu muže zcela bez cenzury. Příběhy nevymýšlím, jen popisuji realitu bez fabulace. Zlehčuji a nadnáším je polštářem:

www.sexpolstar.cz

 Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.